E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  |  Tel.: +421 903 650 802 |


Vítame Vás na stránke Penziónu Tatra

 

Penzión Tatra je situovaný v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Vysokých Tatier, v Starom Smokovci.

Okrem kvalitných ubytovacích služieb Vám ponúkame aj nezabudnuteľný zážitok z Vašej dovolenky v spojení s prírodou. Svojou polohou, kvalitou ubytovania a rozsahom poskytovaných služieb predstavuje pre Vás ideálne miesto pre strávenie bezstarostnej letnej dovolenky. Príďte si k nám spolu so svojou rodinou a priateľmi vychutnať chvíle pohody a oddychu. Penzión Tatra je súčasťou objektu ďalších poskytovaných služieb. V cukrárni sa nechajte zlákať špecialitami z vlastnej domácej výroby, ktoré si môžete vychutnať vo vnútri alebo aj na letnej terase. Pochutnať si môžete aj na grilovaných špecialitách v reštaurácií alebo na terase. Využiť môžete služby kaderníctva, ako aj nákup športového a módneho oblečenia. Ak hľadáte miesto pre športové vyžitie a aktívnu dovolenku, u nás si určite vyberiete zo širokej ponuky dostupných možností pre letné športy, turistiku a aktívnu zábavu. Naopak, ak hľadáte miesto pre strávenie pokojnej dovolenky v krásnom prírodnom prostredí môžete si svoj pobyt spríjemniť návštevou aquaparkov, turistických, kultúrnych a historických atrakcií v našom okolí. Prenechajte nám Vaše starosti a užívajte si naše služby a pohostinnosť, ktoré Vám zabezpečia bezstarostné prežitie Vašej dovolenky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

UBYTOVANIE V PENZIÓNE

Penzión Tatra Vám ponúka celoročné ubytovanie v 4 dvojlôžkových izbách, 2 apartmánoch, 2 rodinných izbách a 2 rodinných apartmánoch s celkovou kapacitou 27 pevných lôžok, s možnosťou prístelky vo vybraných izbách. Všetky izby sú zariadené prírodným nábytkom , disponujú vlastným sociálnym zariadením. Izby sú vybavené TV príjmačom a rádiom . Bezdrôtové WiFi pripojenie na internet je dostupné v izbách a spoločných priestoroch penzionu . Detská postieľka je k dispozícii na požiadanie. Všetky izby a priestory penziónu sú nefajčiarske. Vybavenie izieb: V izbe sa nachádza dvojposteľ , nočné stolíky s lampami na čítanie, skrinka s policami, konferenčný stolík , kresla, TV s diaľkovým ovládaním, radio . Kúpeľňa je vybavená sprchou, toaletou a rebríkovým radiátorom. V chodbe sa nachádza šatníková skriňa a botník . V spoločných priestoroch penziónu máme pre deti k dispozícii detský kútik vybavený rôznymi hračkami, skladačkami, farbičkami a lego kockami. Pre deti si môžete vypožičať detský bicykel, detský vozík, kočiar . Naši starší hostia sa môžu zabaviť hrou biliardu alebo si môžu bezplatne požičať bicykel.

 

 


CENNÍK  UBYTOVANIA 2018

 Dvojposteľová izba

25,- € 

osoba/noc  s raňajkami

 Apartmán

28,- €

 osoba/noc  s raňajkami

Dvojposteľová izaba

obsadená 1 osobou

32,- €

 osoba/noc s raňajkami

 

 

Pre deti do 12 rokov poskytujeme zľavu 30%, deti do 5 rokov zdarma bez nároku na lôžko.
Všetky izby a apartmány sú nefajčiarske.
Cena ubytovania zahŕňa: raňajky, ubytovanie v izbe alebo apartmáne, parkovanie, wifi
pripojenie na internet, detská postieľka na požiadanie zdarma.
K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 1,- € / deň , pre osoby staršie ako 18 r.
Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.